تبلیغات در گروه برسا
96/07/04 سه شنبه 03:59
ورود / ثبت نام


ثبت نام
کلمه عبور جدید
سبد خرید
  • هیچ موردی پیدا نشد

سفارش

جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:مراحل غرفه سازی

غرفه سازی فرآیندی شامل طراحی ، ساخت وساز و غرفه آرائی است که در آن زمان و مدیریت زمان نقش مهمی دارد . یک شرکت پیمانکار غرفه سازی نمایشگاهی ضمن تسلط کافی به مباحث معماری و دکوراسیون داخلی ، عمران و برق بایستی تجربه کافی در کار پیمانکاری را داشته باشد ، در ذیل جهت آگاهی بیشتر مراحل غرفه سازی نمایشگاهی را به صورت کامل بررسی می نماییم.

اعلام نیاز و بررسی تقاضای مشتری

در اولین مرحله بایستی نیاز مشارکت کننده و متقاضی ساخت غرفه نمایشگاهی مطرح و امکان سنجی دقیق صورت پذیرد که در واقع از غرفه نمایشگاهی چه کارکردهایی را نیاز دارد و کلا پلنش برای مشارکت در نمایشگاه چیست و چه اهدافی را دنبال می کند و از غرفه نمایشگاهی خود چه انتظاراتی را خواهد داشت .

تبدیل نیاز مشارکت کننده به یک طرح 

در این مرحله پیمانکار غرفه سازی نمایشگاهی مطابق نیاز مشارکت کننده و متقاضی ساخت غرفه نمایشگاهی ، یک طرح جامع اعم از طراحی گرافیکی و سه بعدی از غرفه نمایشگاهی از نماهای مختلف با جزئیات به همراه طراحی برق غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه آرائی و طراحی از نوع چیدمان و دکوراسیون غرفه نمایشگاهی ارائه می دهد تا بتواند نیاز مشارکت کننده را در صورت اجراء کاملا در طراحی لحاظ کرده باشد .

تهیه نقشه ساخت و شروع فرآیند ساخت

در این مرحله پس از تایید نهایی مشارکت کننده ، طرح نهایی از غرفه نمایشگاهی با جزئیات تبدیل به نقشه ساخت ( فاز دو ) شده و متناسب با متریال به کار رفته در غرفه سازی وارد مرحله برش ، دکور سازی و ساخت سازه می گردد . پس از تولید دکور و سازه در کارگاه طبق نقشه ساخت کلیه قطعات شماره گذاری شده و جهت حمل به محل غرفه نمایشگاهی آماده می گردد .

کف سازی در محل نمایشگاه

طبق پلن غرفه نمایشگاهی ارایه شده توسط نمایشگاه مربوطه ، فرآیند کف سازی و ایجاد کف کاذب بر محل غرفه نمایشگاهی انجام می پذیرد که کف کاذب انواع مختلف داشته و متناسب با نوع غرفه نمایشگاهی و فرآیند غرفه سازی متفاوت می باشد .

اسمبل سازه و قطعات غرفه نمایشگاهی بر روی کف کاذب

پس از فرآیند کف سازی و انتقال سازه غرفه نمایشگاهی به محل غرفه نمایشگاهی ، اسمبل و نصب سازه و دکور غرفه نمایشگاهی صورت می پذیرد و پس از پایان این مرحله ، غرفه نمایشگاهی شکل خام خود را نمایان می سازد .

سیم کشی و برق کشی غرفه نمایشگاهی

پس از پایان کار نجاری و اسمبل سازه غرفه نمایشگاهی ، نوبت به سیم کشی و تعبیه محل های برق کشی غرفه نمایشگاهی می شود که محل های قرارگیری انواع روشنایی در غرفه اعم از هالوژن ، انواع نورهای مخفی و لوستر در این مرحله فراهم می آید .

نقاشی در غرفه سازی

در این مرحله از غرفه سازی ، سازه غرفه نمایشگاهی می بایست رنگ شود که متناسب با نوع متریال به کاررفته در غرفه سازی ، کار بتونه کاری و رنگ آمیزی غرفه نمایشگاهی انجام می گردد .

غرفه آرائی در غرفه سازی

در این مرحله نوبت نصب استیکر و انواع لوگو و انواع لوازم تزئینی بر روی غرفه نمایشگاهی می باشد که طبق طرح غرفه نمایشگاهی صورت می پذیرد .

نصب لوازم روشنایی در غرفه نمایشگاهی

پس از غرفه آرائی نوبت نصب انواع لوازم روشنایی طبق طرح در محل های تعبیه شده در مرحله برق کشی می گردد و در این مرحله غرفه نمایشگاهی روشن و از لحاظ صحت برق کشی کاملا تست می گردد .

لکه گیری نقاشی 

در این بخش کلیه خط و خش های ناشی از فرآیند غرفه آرائی و نصب لوازم روشنایی توسط نقاش غرفه نمایشگاهی اصلاح و سطوح غرفه نمایشگاهی بدن عیب و ایراد تحویل می گردد .

نظافت غرفه نمایشگاهی

در این بخش غرفه نمایشگاهی کاملا نظافت شده شده و آماده چیدمان و دکوراسیون می گردد .

چیدمان و دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

در این بخش از غرفه سازی ، چیدمان انواع لوازم مورد نیاز در غرفه نمایشگاهی و دکوراسیون غرفه صورت می پذیرد .

 

غرفه سازی

 

غرفه سازی - پیمانکاران غرفه سازی - انواع غرفه سازی - طراحی در غرفه سازی - مراحل غرفه سازی - نور در غرفه سازی - رنگ در غرفه سازی - مصالح غرفه سازی - کف سازی در غرفه سازی - غرفه سازی مدرن - غرفه سازی و غرفه آرایی -

نورپردازی بهینه در غرفه سازی نورپردازی بهینه در غرفه سازی
بررسی نورپردازی در غرفه سازی ، و بهینه سازی نور غرفه نمایشگاهی ...
مراحل غرفه سازی مراحل غرفه سازی
بررسی مراحل غرفه سازی و ساخت غرفه نمایشگاهی ...
نقش جانمایی در غرفه سازی نقش جانمایی در غرفه سازی
بررسی نقش جانمایی در غرفه سازی و نرخ جذب مخاطب در غرفه نمایشگاهی ...

SecImgSes